2017 yılın da Kocaeli’de faaliyete geçtiğimiz ilk günden itibaren başta Kocaeli bölgesin de olmak üzere Türkiye’nin pek çok farklı şehrine ve müşterisine ulaşmayı başardık.

Bu başarımızı hiçbir zaman yeterli bulmayıp gelişen teknolojinin en büyük takipçisi olduk. Değerli müşterilerimizin araçların da huzuru ve konforu en üst seviye de yaşamaları için yapmış olduğumuz AR-GE çalışmaları sayesin de ihtimalleri değerlendirip teknolojiyi müşterilerimizin parmaklarına ulaştırdık.

Kocaeli bölgesin de bulunan üretim alanımız da kendimizi geliştirerek 1 yıllık süreç için de siz değerli müşterilerimize araçlarını en kısa sürede teslim etme rekorumuzu kırarak, siparişi geçilen araçların 40 günde anahtar teslimini sağladık.

Bunların yanı sıra yerel basın ve aynı şekilde yapmış olduğumuz farklı yatırımlarla da adımızdan oldukça söz ettirmekle birlikte, VIXSUS Türkiye’nin ileri gelen dizayn firması olma yolun da emin adımlarla ilerlemektedir. Sizler de bu güzel ailenin bir parçası olmak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

Müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak binek araçlara yeni çözümler oluşturmak, araçları farklı kullanımlar için hazır hale getirmek, müşterilerimizin beklentilerinin üstünde yeni tasarımlar geliştirmek ve hem yurtiçi hem de yurtdışında tanınan bir marka olmak.

MİSYONUMUZ

Ülkemiz, Müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan, farklı rekabetçi, yaratıcı ve güvenilir bir şirket olmak,
Ürünü müşteriye zamanında ve kusursuz teslim ederek müşteri memnuniyeti sağlamak,
Satış sonrası servis hizmetleriyle müşterilerin sürekli yanında olmak,

KALİTE POLİTİKAMIZ

En az hatayı felsefemiz olarak benimsemek, bunu sağlamak için satınalmadan, planlamaya, hizmetten sevkiyata kadar geçen süreçlerdeki her safhayı denetim altında tutmak,

 – En iyi ekipman, personel ve malzemeyi yerinde ve zamanında kullanmayı prensip haline getirerek en iyi hizmeti sunmak,

 – Kalite yönetim sistemi şartlarına uyarak kaliteli ürünler sunmak ve güvenilir olmak,

 – Ürün, hizmet ve süreçler de sürekli geliştirme sağlamak, verimliliği arttırmak,

 – Tedarikçi ve Müşterilerle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak kaliteyi bir kültür haline getirmek,

 – Kalite politikasının tüm şirket çalışanları tarafından anlaşılıp, uygulanmasını sağlamak.

 – Her çeşit israfı önlemek, Çevreye saygılı olmak, İş güvenliğine önem vermek,